ŠD-Kino-E.T.Mimozenšťan ...zde

nové projekty ...zde

23.11.2017 Foto

Záložka do knihy ...zde

A jsou zase tady - vánoční televizní pohádky. Kterou mám nejraději?

Tři oříšky pro Popelku - 96/16%

Anděl Páně 1 - 68/11%

Mrazík - 78/13%

Tři bratři - 79/13%

S čerty nejsou žerty - 82/13%

nová pohádka Nejlepší přítel - 72/12%

Anděl Páně 2 - 73/12%

nějakou jinou - 68/11%

Dotazy

Otázka: Kolikátého bude letošní jarmark?
Odpověď: Jarmark vypukne v pátek 8. 12. v 15:00.

Otázka: Zúčastní se žáci naší školy nácviku skladeb na všesokolský slet?
Odpověď: Škola nácvik neorganizuje. Dotaz prosím směřujte na T.J. Sokol Dřevohostice.

Otázka: Bude prosím v naší škole dne 29. 9. 2017 ředitelské volno?
Odpověď: Právě se nám rozpadl komín, takže je nutná oprava. Ředitelské volno tedy bohužel bude:-(

Otázka: Lze někde najít seznam, které pondělí má která třída prázdninovou brigádu?
Kdy budou doplněny fotografie z měsíce června?

Odpověď: Brigády: 31.7. VI. třída, 7.8. III. třída, 14.8. V. a VII. třída, 21.8. I. třída, 28.8. IV. třída
Fotky zpracováváme, ale také se provádí servis počítačů a tak to jde pomalu. Mějte prosím strpení.

Otázka: Budou letos pořádány příměstské tábory? Kdy a pro kterou třídu?
Odpověď: V měsíci březnu začneme organizovat příměstské tábory pro děti rodičů, kteří jsou trvale zaměstnáni nebo jsou aktivními uchazeči o zaměstnání. O termínu rozhodneme podle největšího počtu zájemců.

Otázka: Dobrý den,kde prosím najdu co všechno potřebuje prvnáček děkuji
Odpověď: Seznam pomůcek pro školní rok 2016-2017 je v sekci dokumenty ...zde

Otázka: Dobrý den, budete letos zase dávat na web třídní fotky ? Děkuji
Odpověď: Fotografie tříd školního roku 2015-2016 jsou k nahlédnutí ...zde

Otázka: Kolik by stálo si zaregistrovat učebnu tělocviku na jednu hodinu děkuji :)
Odpověď: Sazebník poplatků je uveden v Dokumentech. Pro občany a spolky z Dřevohostice 100,- Kč za 1. hodinu v tom dni a 50,- za každou další, pro občany a spolky jiných obcí 150,- Kč za každou 1. a 50,- za každou další hodinu v témže dni. O pronájmu je třeba sepsat smlouvu se školou.

Otázka: kde najdu plánované akce tohoto roku?
Odpověď: Do konce roku plánujeme několik akcí, které se budou vztahovat k 60. výročí školy. Na jejich konání bude veřejnost včas upozorněna a pozvána.
Některé akce (exkurze, přednášky, výlety) plánujeme s měsíčním i kratším předstihem a nekonají se každým rokem. Využíváme také aktuální nabídky. Z těchto důvodů je neuveřejňujeme dlouho dopředu.
Konzultační hodiny, třídní schůzky a prázdniny jsou uvedeny v rubrice Organizace roku.

Otázka: dobry den,kde najdu rozvrh hodin pro 7 tridu?
Odpověď: Rozvrhy jsou v dolní části sekce Organizace roku ...zde

Otázka: Dobrý den, dáte prosím vás na web třídní fotky z minulého roku ? Děkuji
Odpověď: Třídní fotky z minulého školního roku 2014-2015 jsou k nahlédnutí ...zde

Otázka: Dobrý den, mám otazku ohledně sešítu. Kde je mohu najít ? :
Odpověď: Seznam pomůcek je v rubrice Dokumenty v části nazvané Organizace školního roku. Pomůcky jsou stejné jako v loňském roce.

Otázka: V jarním měsíci žadná soutěž nakonec nebude ??
Odpověď: Nepodařilo se! Prostě bylo moc práce a už bychom to nestihli. Pro podzim je připravena soutěž - poznáte památku? Soutěžní fotografie patřičně zohavili členové fotokroužku.

Otázka: dobrý den musíte ve škole z každěho počítače dát hlas :-)
Odpověď: Hlasovat se může z jedné IP adresy každodenně.

Otázka: uděláte zase nějakou soutěž??
Odpověď: Žurnalistický a fotografický kroužek chystá soutěž na některý z jarních měsíců. Tak se můžeme těšit, co z žurnalistů vypadne.

Otázka: kdy je plavání pro
2-3 třídu

Odpověď: Plavání 2. a 3. třídy začne 14.ledna 2015, odjezd se v 8:45 od školy, návrat ve 12 hodin. 5. vyučovací hodina bude. Lekcí je celkem 11.

Otázka: Dobrý den, mohli by jste prosím vás dát na web všechny fotky na tablo předminulé 9.tř rok 2012-2013. Děkuji
Odpověď: Pokud nám tyto fotky někdo poskytne, pak rádi.

Přidat dotaz

Kontrolní otázka:
4 děleno dva
odpovídejte slovem např. "dva"