11.12.2019 Foto+Video

Tvoříme z přírodnin - 3.třída ...zde

18.10.2019 Foto

Hasiči ...zde

Co si nejčastěji kupuji ve svačinkovém automatu?

ochucené mlíčko - 406/14%

neochucené mlíčko - 358/12%

ovocné šťávy a dřeně - 361/12%

slané keksíky - 378/13%

ovocné tyčinky a křupinky - 366/12%

ochucené pitíčko - 351/12%

neochucené pitíčko - 354/12%

kukuřičku - 356/12%

Dotazy

Otázka: Proč jste zrušili bufet? Byl to hlavní příjem potravy dětí, nemám čas chystat svačiny a ted si děti nic nemohou koupit.
Odpověď: Školní bufet neprovozovala škola. Byl zrušen z rozhodnutí provozovatele, zejména na základě komplikací způsobených zavedením vyhlášky č. 282 o požadavcích na potraviny (lidově pamlsková vyhláška) a nutností zavést EET s přímým připojením k internetu, což činilo provoz bufetu vysoce ztrátovým. Ke zrušení došlo již před dvěma lety. Na žádost rodičů jsme zavedli automat na svačinky, který opět neprovozuje škola. Automat je bohužel poruchový a letos jsme ohlašovali již druhý případ závady. Hlavním jídlem žáků ve škole je oběd, který je podáván ve školní jídelně přihlášeným strávníkům.

Otázka: bude mít tato škola něco jako edookit nebo bakaláře?
Odpověď: Škola využívá systém vedení dokumentace v elektronické podobě dm Software, který se v tomto roce sloučil s dalšími poskytovateli této služby. Máte patrně na mysli moduly pro komunikaci s rodiči (e-žákovská knížka)a komunikace prostřednictvím hromadně zasílaných mailů, které chceme využívat od příštího kalendářního roku, pokud podstatná část rodičů uvede svou mailovou adresu.

Otázka: Dobrý den, přidáte fotky ze školy v přírodě na Chaloupkách ?
Odpověď: Budou-li správci poskytnuty, pak umístíme.

Otázka: Dobrý den měl bych otázku kdy bude vánoční jarmark ve škole ? D.F

Odpověď: Vánoční jarmark byl 7. 12.

Otázka: Dobrý den
Rád bych se zeptal zda jde obědy na měsíc září zaplatit převodem . Děkuji za odpověď.

Odpověď: Určitě. Pokud máte sjednáno čerpání z účtu, není platba problém. Pokud ne, vyřiďte si je prosím po dohodě s pí Vybíralovou a Vaší bankou. NK

Otázka: Bylo by možné zařídit, aby se nekryly nabízené zájmové kroužky? Např. Výtvarný a gymnastika?
Odpověď: Zájmové kroužky budou pracovat od října. Jejich rozvržení se snažíme přizpůsobit co nejvíc rozvrhu přihlášených dětí, vedoucích i školy. Pokusíme se zabezpečit, aby se tyto dva kroužky časově nekryly.

Otázka: Dobrý den.Slyšela jsem,že by mohlo být u vás volné místo na úklid od září,mohla bych se přihlásit? Děkuji Zákovská
Odpověď: Dobrý den, pozici jsme obsadili prodloužením pracovní smlouvy stávajících zaměstnanců, ale pokud máte zájem o takové místo do budoucna, zašlete prosím mail s kontaktem na Vás. Situace se na vojně a ve škole mění každým okamžikem:-)

Otázka: Pojede první ročník do divadla?
Proč nejedou na celodenní výlet?

Odpověď: Žáci 1. stupně navštěvují divadelní představení vhodná pro děti pořádáná v místě. Na colodenní výlet pojednou. Tyto informace byly poskytnuty a projednány s rodiči na třídních schůzkách konaných 18. 04. 2018.

Otázka: Kdy bude letos focení tříd? Děkuji.
Odpověď: Fotografování tříd plánujeme na pondělí 14. května.

Otázka: Bude o pololetních prázdninách v provozu školní družina? Kdyby se o této možnosti, i v době jiných prázdnin, vědělo dopředu a bylo by to pro celý první stupeň, třeba by zájem byl.
Odpověď: O možnosti příměstského tábora jsme rozhodli v únoru, kdy byli žáci písemně informováni.

Otázka: Zúčastní se žáci naší školy nácviku skladeb na všesokolský slet?
Odpověď: Škola nácvik neorganizuje. Dotaz prosím směřujte na T.J. Sokol Dřevohostice.

Otázka: Dobrý den. Jak je to s programem mléko do škol ve školním roce 2017-18? Které druhy budou mít možnost děti zakoupit. Děkuji.
Odpověď: Informace na webu školy.

Otázka: Budou letos pořádány příměstské tábory? Kdy a pro kterou třídu?
Odpověď: V měsíci březnu začneme organizovat příměstské tábory pro děti rodičů, kteří jsou trvale zaměstnáni nebo jsou aktivními uchazeči o zaměstnání. O termínu rozhodneme podle největšího počtu zájemců.

Otázka: Kolik by stálo si zaregistrovat učebnu tělocviku na jednu hodinu děkuji :)
Odpověď: Sazebník poplatků je uveden v Dokumentech. Pro občany a spolky z Dřevohostice 100,- Kč za 1. hodinu v tom dni a 50,- za každou další, pro občany a spolky jiných obcí 150,- Kč za každou 1. a 50,- za každou další hodinu v témže dni. O pronájmu je třeba sepsat smlouvu se školou.

Otázka: kde najdu plánované akce tohoto roku?
Odpověď: Do konce roku plánujeme několik akcí, které se budou vztahovat k 60. výročí školy. Na jejich konání bude veřejnost včas upozorněna a pozvána.
Některé akce (exkurze, přednášky, výlety) plánujeme s měsíčním i kratším předstihem a nekonají se každým rokem. Využíváme také aktuální nabídky. Z těchto důvodů je neuveřejňujeme dlouho dopředu.
Konzultační hodiny, třídní schůzky a prázdniny jsou uvedeny v rubrice Organizace roku.

Přidat dotaz

Kontrolní otázka:
2 plus dva
odpovídejte slovem např. "dva"